Strona głównaGryAktualnościDom mody Louis Vuitton stworzył pierwszego skina dla League of Legends

Dom mody Louis Vuitton stworzył pierwszego skina dla League of Legends

Współpraca domu mody Louis Vuitton z Riot Games i League of Legends zaczęła się od zaprojektowania etui na puchar Worlds 2019. To był jednak dopiero początek. Teraz słynny dom mody przedstawił pierwszego skina do popularnej MOBA.

Skin dla Qiyany, nazwany True Damage Qiyana Prestige Edition przedstawia bohaterkę z bronią malowaną charakterystycznym wzorem, kojarzonym z Louis Vuitton. Zaprojektował go Nicolas Ghesquière, dyrektor artystyczny domu mody, zajmujący się głównie kolekcjami dla pań. Skórka jest pierwszą z dwóch potwierdzonych w ramach współpracy. Kolejną bohaterką, która otrzyma skina zaprojektowanego przez Vuittona będzie Senna. Na jego premierę przyjdzie graczom poczekać do pierwszych tygodni 2020.

Zobacz: Riot Games oficjalnie zapowiada bijatykę w świecie League of Legends

Aby odblokować tego ekskluzywnego skina, gracze będą musieli kupić Worlds Pass 2019, który kosztuje nieco ponad 10 dolarów. Ale to nie koniec – sam Pass nie zapewni obecności skórki w grze, najpierw trzeba będzie zdobyć odpowiednią ilość tokenów, grindując mecze. Dopiero potem będzie można kupić skina w sklepie w grze. Powinien on kosztować około 2000 tokenów.

Akcenty związane ze współpracą nie będą pojawiać się jedynie w grze. Dom mody również zapowiedział je po swojej stronie – ma się pojawić między innymi kolekcja ubrań w stylu obu bohaterek. Cena? Jak znam życie i ceny ubrań od takich projektantów, będzie kosmiczna…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię