Strona głównaGryAktualnościWarcraft 3 Reforged: beta trybu multiplayer jeszcze w tym tygodniu

Warcraft 3 Reforged: beta trybu multiplayer jeszcze w tym tygodniu

Blizzard ogłosił, że jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się beta testy Warcraft 3 Reforged. Jednak w grze będą pewne ograniczenia, o których dowiecie się w dalszej części artykułu.

Warcraft 3 Reforged to poprawiona graficznie wersja Warcraft 3 z 2002 roku. Według zapowiedzi Blizzard gracze będą mieli okazję wypróbować za darmo tryb multiplayer. Testy zaplanowane są na ten tydzień, jednak bez dokładnej daty. Prawdopodobnie będzie to weekend.

Zobacz: World of Warcraft Classic: Gracz policzył krzesła w grze

Otwarta będą będzie jednak obostrzona pewnymi ograniczeniami. Do dyspozycji dostaniemy tylko dwie frakcje orków oraz ludzi oraz rozgrywki 1 na 1 lub 2 na 2.

Blizzard zamierza udostępnić armię nieumarłych oraz nocne elfy w ciągu najbliższych tygodni. Zaproszenia do udziału w grze będą rozsyłane w pierwszej kolejności do graczy, którzy zamówili w przedsprzedaży edycję Spoils of War, w drugiej kolejności zaproszenia trafią do posiadaczy edycji standardowej.

Zobacz: World of Warcraft Classic: Policja na tropie sprawcy ataku DDoS

Edycja Spoils of War dodaje do gry przedmioty kosmetyczne do innych tytułów Blizzarda, a także skórki dla czterech postaci Warcraft 3: Reforged.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię