Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMafia: Definitive Edition na kolejnym trailerze. Wygląda niesamowicie!

Mafia: Definitive Edition na kolejnym trailerze. Wygląda niesamowicie!

Zapowiedź gry Mafia: Definitive Edition z pewnością była niespodzianką. Można było oczekiwać odświeżenia mafijnej trylogii, ale nie całkowitego remake’u oryginału. A to właśnie niedługo otrzymamy.

Kolejna porcja wiadomości na temat gry Mafia: Definitive Edition to między innymi prezentacja podczas PC Gaming Show, która zdradza czego można się spodziewać po grze. Po trailerze pojawił się również krótki wywiad z jednym z jej twóców.

Nowy trailer Mafia: Definitive Edition:

Oto co na temat gry powiedział szef Hangar 13, Haden Blackman:

Wszystko zostało przebudowane. Każdy asset, każda cutscenka została nakręcona od nowa, wszystkie elementy gameplay zostały zrobione od nowa. Zostawiliśmy najsmaczniejsze kąski oryginału, historia się w większości pokrywa, misje pozostały, ale wszystko zostało zbudowane od podstaw.

Mafia w sporej części polega na jeżdżeniu po mieście, najlepiej zgodnie z przepisami. Autorzy przemodelowali miasto, by jeżdżenie po nim sprawiało więcej frajdy, między innymi poszerzyli ulice i zmniejszyli ilość zakrętów o 90 stopni. Dodali też więcej miejskiego tłoku, gwaru i życia.

Zobacz: Mafia Remake z oficjalną datą premiery i nowym zwiastunem

Historia też została lekko podkręcona, na przykład doszły nowe dialogi, a filmy zostały napisane od nowa, by pokazać rozwój postaci. Z pewnością są jeszcze elementy, które można by poprawić, by nowa Mafia była bardziej zgodna z ideą gier w otwartym świecie. Ale już w obecnym kształcie zapowiada się na tytuł niesamowicie grywalny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię