Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMafia Remake z oficjalną datą premiery i nowym zwiastunem

Mafia Remake z oficjalną datą premiery i nowym zwiastunem

2K Games ogłosiło oficjalną datę premiery pierwszej części serii Mafia, która ukaże się jako Mafia Remake: Definitive Edition. Będzie to pełny remake przeniesiony na silnik Mafia 3.Z tej okazji wydawca udostępnił również nowy oficjalny zwiastun.

Oficjalna data premiery Mafia Remake: Definitive Edition została wyznaczona na 28 sierpnia. Dzisiaj natomiast miała miejsce zapowiadana wcześniej premiera Mafia 2: Definitive Edition oraz Mafia 3: Definitive Edition.

Zobacz: Minecraft z rekordowymi wynikami sprzedaży… i nie tylko

Mafia II: Definitive Edition to remaster drugiej odsłony gry, oferuje znacznie lepsze modele postaci oraz nowe efekty świetlne. Poprawiono również tekstury gry. Jednak według pojawiających się w sieci informacji, w rzeczywistości gra nie wygląda lepiej, jest to praktycznie ta sama wersja co 10 lat temu, uzbrojona we wszystkie dodatki, błędy i problemy oryginalnej wersji.

Mafia III: Definitive Edition to oryginalna wersja gry ze wszystkimi DLC. Nie została ona w żaden sposób poprawiona czy zmieniona. 2K Games nie poprawiło nawet wydajności.

Zobacz: Fallout 4: Modyfikacja New Vegas nadal powstaje – twórcy udostępniają nowy film

Wygląda więc, na to, że jedyną pozycją godną uwagi jest Mafia Remake. Na szczęście będzie można zakupić ją samodzielnie bez kupowania w pakiecie, z pozostałą dwójką.

Zobaczmy teraz co zmieniło się w stosunku do pierwotnej wersji gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcedsogaming
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię