Strona głównaEsportMaikelele tworzy własną drużynę... znowu

Maikelele tworzy własną drużynę… znowu

Mikail Bill, znany także jako Maikelele ogłosił, że po raz kolejny będzie próbował swoich sił na zawodowej scenie CS: GO. Tym razem jego plany są powiązane między innymi z osobą pronaxa.

Kiedy ostatni raz mieliśmy okazję oglądać Maikelele w profesjonalnej rywalizacji, reprezentował on barwy Red Reserve. Gdy rozstał się z tą drużyną w sierpniu zeszłego roku, na chwilę słuch o nim zaginął. Wcześniej Szwed reprezentował barwy drużyn takich jak LGB, NiP i G2. Swoje najnowsze plany ogłosił podczas streama na Twitchu. Wyznał między innymi, że chciałby wrócić do miejsca w profesjonalnym esporcie, które zajmował za swoich najlepszych czasów z wymienionymi formacjami, oraz, że zdaje sobie sprawę, że będzie to zapewne bardzo długo trwało. Zdradził również, że pełny skład nowej drużyny nie jest jeszcze gotowy, nie ma też jeszcze organizacji, która by za nimi stała, ale jako swoich nowych kolegów z teamu wymienił pronaxa, pytha i jayzaRa.

Ten ostatni aktualnie jest nieaktywnym zawodnikiem, ale ma spore doświadczenie, bo jego drużynowa historia sięga roku 2015. Już wtedy zajął 2. miejsce na jednym z LANów organizowanych w Szwecji, zdobywając wraz ze swoją ówczesną ekipą – dCypher eSports – 10 tysięcy koron szwedzkich.

Wracając do planów Maikelele – nie zdecydował on jeszcze kim będzie piąty zawodnik, ale rozważa między innymi jkaema, z którym grał razem za czasów G2 i dignitas. Natomiast zaznaczył również, że informacje na streamie nie są oficjalnym ogłoszeniem o powstaniu nowej ekipy, ale wymieniona wcześniej trójka na 110% dołączy do niego w niedalekiej przyszłości.
Jak myślicie – jak długo tym razem potrwa wspólne granie nowego składu Szweda?

Źródło: HLTV

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię