Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMama Billie Eilish odegrała bardzo ważną rolę w… Mass Effect

Mama Billie Eilish odegrała bardzo ważną rolę w… Mass Effect

Billie Eilish to w tym momencie jedna z największych gwiazd muzycznych. Pod koniec stycznia młoda piosenkarka zdobyła aż 5 statuetek Grammy w tym w najważniejszych kategoriach: album roku, piosenka roku czy też debiutujący artysta roku. A wiedzieliście, że jej mama odegrała ważna rolę w Mass Effect?

Matką Billie Eilish jest Maggie Baird, która jest aktorką. Urodzona w 1959 roku kobieta występowała w kilku serialach i filmach, chociaż miała w nich raczej epizodyczne role. Dużo bardziej powinniście ją kojarzyć z gier, bo w tych też miała swój udział. Prawdopodobnie najważniejszą jej rolą była ta w Mass Effect 2 oraz Mass Effect 3.

W dwóch częściach trylogii BioWare mama Billie Eilish wcieliła się w bardzo ważną postać – Samarę, czyli kosmitkę rasy Asari. Dodatkowo była ona Asari Justicar, czyli kimś, kto zrezygnował z posiadania dzieci i rodziny w zamian z dostęp do broni. Samara porównuje Justicar do średniowiecznych rycerzy czy też japońskich samurajów.

Zobacz: EA może pracować nad Star Wars: Knights of the Old Republic

Oprócz tego Maggie Baird wystąpiła też w Saints Row, EverQuest oraz Final Fantasy XIII. Warto w tym miejscu wspomnieć, że BioWare prawdopodobnie rozpoczęło wczesne prace nad Mass Effect 5. Oby ta część okazała się lepsza niż Andromeda.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię