Strona głównaMobileAktualnościDzisiaj debiutuje nowe Mario Kart Tour, w które zagrasz na telefonie lub...

Dzisiaj debiutuje nowe Mario Kart Tour, w które zagrasz na telefonie lub tablecie

Jeśli nigdy nie mieliście konsoli Nintendo i tym samym okazji do zagrania w Mario Kart, to od dzisiaj wystarczy telefon lub tablet z Androidem lub iOS-em. Mario Kart Tour właśnie debiutuje na urządzeniach mobilnych!

Mario Kart Tour na urządzenia mobilne zostało zapowiedziane już wiele miesięcy temu. Przyszło nam sporo czeka na wyścigi gokartów w świecie wąsatego hydraulika i jego brata, ale w końcu się doczekaliśmy. Gra dzisiaj (25 września) oficjalnie debiutuje. Część użytkowników donosi już pobrali grę, ale na początku nie mogli zagrać. To dlatego, że serwery zostały uruchomione o godzinie 10:00 czasu polskiego.

Gra jest darmowa, co oznacza, że znajdują się w niej mikropłatności. Miejmy nadzieję, że będą one całkowicie dobrowolne i ściganie się gokartami nie będzie wymagała nużącego grindowania lub wydawania prawdziwych pieniędzy. Do grania potrzebne jest też konto Nintendo, więc jeśli jeszcze go nie macie, to najlepiej załóżcie jest przed uruchomieniem Mario Kart Tour. Gra wymaga też Androida w wersji co najmniej 4.4 lub iOS-a w wersji co najmniej 10.0.

Mario Kart Tour możecie pobrać ze Sklepu Play lub App Store.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię