Strona głównaGryMario Tenis Aces w wersji próbnej dostępny dla użytkowników Nintendo Switch Online

Mario Tenis Aces w wersji próbnej dostępny dla użytkowników Nintendo Switch Online

Nintendo testuje nową usługę w ramach swojej subskrypcji.

Obok ogrywania klasyków z NES-a, najwyraźniej będzie można teraz również za darmo testować największe gry Nintendo. Niestety tylko przez określony czas.

Zobacz: Nintendo Switch sprzedane w blisko 37 milionach sztuk

Od 7 do 13 sierpnia posiadacze Nintendo Switch Online, zarówno Ci regularnie go opłacający, jak i osoby korzystające z tygodniowego triala, będą mogły za darmo ściągnąć Mario Tennis Aces i cieszyć się nim bez żadnych ograniczeń. Jeżeli będziecie zainteresowani kupnem, gra do 20 sierpnia będzie przeceniona o 33%, a postęp osiągnięty podczas wersji próbnej przejdzie do zakupionego tytułu.

Mario Tennis Aces to zdecydowanie jedna z tych gier, która może bardzo dużo zyskać na regularnych trialach. Gra była od samego początku skupiona głównie na multiplayerze i teraz, kiedy liczba użytkowników znacznie spadła, coraz trudniej jest znaleźć przeciwników.

Bardzo możliwe, że takich Game Triali będziemy widywać coraz więcej. Japonia niedawno na podobnych warunkach testowała Captain Toad: Treasure Tracker, a teraz Europa ma możliwość sprawdzenia Mario Tennis Aces.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię