Strona głównaPoradnikiHardwarePolecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł - sierpien 2019

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – sierpien 2019

Wstęp

Wakacje powoli zbliżają się ku swojemu smutnemu końcowi. Młodsi wrócą do szkoły już za miesiąc, a studenci za dwa. To dobry moment, aby pomyśleć nad nowym komputerem, który przyda się do… „nauki”.

Jeśli co miesiąc śledzicie nasze zestawienia, to wiecie, że priorytetem jest wydajność w grach. Na dalszym miejscu stawiamy ewentualną możliwość rozbudowy w przyszłości. Coraz chętniej odchodzimy od dysków HDD. Prawdę mówiąc nie znajdziecie ich już w ogóle w naszych propozycjach. Za to w każdym z proponowanych zestawów znajduje się SSD SATA o pojemności przynajmniej 500 GB. W propozycjach nie ma za to ani obudów, ani napędów CD/DVD/Blu-ray, ani chłodzenia procesorów (chyba że nie ma takowego w zestawie z procesorem). Obudowę każdy powinien wybrać pod siebie, z płyt praktycznie już się nie korzysta, a na początek wystarczą stockowe coolery CPU. W razie chęci wymiany na końcu proponujemy kilka obudów i chłodzeń procesorów.

Ostatnie tygodnie to mnóstwo zmian na rynku! Nie tylko zadebiutowały karty graficzne AMD Radeon RX 5700 oraz procesory AMD Ryzen 3000, ale także karty graficzne Nvidia GeForce RTX z serii Super. To wprowadziło mnóstwo świeżości i sporo niższych cen. Dzięki temu nasze komputery mogą być jeszcze szybsze!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię