Strona główna Gry Gra Marvel Avengers powstaje na PlayStation 5 i Xbox Scarlett

Gra Marvel Avengers powstaje na PlayStation 5 i Xbox Scarlett

- Reklama -

Tajemnicza gra Avengers, tworzona przez studio Crystal Dinamics pod czujnym okiem Square Enix, najprawdopodobniej powstaje z myślą o konsolach kolejnej generacji. Sugeruje to ogłoszenie o pracę opublikowane przez twórców.

W opublikowanym na stronie Crystal Dynamics ogłoszeniu o pracę jednym z wymogów jest znajomość aktualnej i przyszłej generacji konsol Xbox i PlayStation. Chociaż na pierwszy rzut oka może to brzmieć nieco absurdalnie, w końcu PlayStation 5 i Xbox Scarlett jeszcze nie zadebiutowały, to w rzeczywistości ma sporo sensu.

Największe studia deweloperskie prawdopodobnie już od dawna mają do dyspozycji pierwsze devkity dla konsol kolejnej generacji. To normalna procedura. Sony i Microsoft dużo wcześniej udostępniają odpowiednie narzędzia, aby twórcy gier mogli się z nimi zaznajomić i odpowiednio zoptymalizować gry. Dla obu firm to też okazja do otrzymania informacji zwrotnej, co należałoby poprawić w konsolach jeszcze przed ich premierą.

Ale wróćmy do samej gry. Na razie nie wiemy zbyt wiele o grze Avengers. Opublikowane ogłoszenie o pracę sugeruje, że tytuł trafi jednocześnie na konsole obecnej i przyszłej generacji. Nie byłoby to nic wyjątkowego. Podobnie postąpił między innymi Rockstars w przypadku GTA V. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat gry, ale premiery nie należy się spodziewać wcześniej niż w 2019 roku.

Myślicie, że Avengers okaże się lepsze niż Justice League, które też powstaje?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE