Strona głównaGryRocksteady tworzy grę z Ligą Sprawiedliwości i to od razu na PC,...

Rocksteady tworzy grę z Ligą Sprawiedliwości i to od razu na PC, PS5 i Xbox Scarlett

Studio Rocksteady, znane między innymi z gier Batman Arkham, ma pracować nad nową grą z Ligą Sprawiedliwości w roli głównej. Na ekranie mamy zobaczyć Batmana, Supermana, Flasha, Wonder Woman i wielu innych bohaterów. Co ważne, gra ma powstawać już na PC, PlayStation 5 i Xbox Scarlett.

Seria Arkham udowodniła, że gry o superbohaterach mogą być dobre. Niemal wszystkie części otrzymały bardzo wysokie noty i cieszyły się sporą popularnością wśród graczy (no może poza Arkham Knight w wersji na PC). Dlatego tym bardziej cieszy informacja, że teraz studio Rocksteady pracuje nad tytułem z Ligą Sprawiedliwości. Za tak ważny dla fanów komiksów temat biorą się ludzie, którzy znają się na rzeczy.

Informacja o grze pojawiła się na forum 4Chan. Nie jest to może szczególnie wiarygodne źródło, ale o takich ciekawostkach grzechem byłoby nie napisać. Zdaniem tajemniczego użytkownika gra miałaby się nazywać Justice League: Crisis, New Crisis lub Inifnite Crisis. W grze zobaczymy wszystkich najpopularniejszych bohaterów: Batmana, Supermana, Wonder Woman, Flasha (Wally West), Cyborga, Zieloną Latarnię (Hal Jordan) oraz Aquamana. Głównym przeciwnikiem ma być Starro, ale w historii nie zabraknie też Brainiaca, a nawet Darkseida.

Jeśli chodzi o sam gameplay, to ma on być stylem zbliżony do serii Arkham z kilkoma usprawnieniami spowodowanymi nowymi bohaterami, którzy mogą na przykład latać. Akcja ma się dziać w kilku miastach – Gotham, Keystone oraz Metropolis i każde z nich ma być większe niż to, co zobaczyliśmy w Arkham Knight. Ważne jest też to, że wszyscy bohaterowie będą w tej historii niemal na początku swojej historii. Batman ma być bardziej legendą niż znaną w Gotham postacią, Wonder Women jeszcze ma przebywać z Amazonkami, Aquaman w Atlantydzie, Zielona Latarnia w kosmosie, a Superman jeszcze nie będzie obrońcą Ziemi. Jakby tego było mało, Flash nie ma być jeszcze superbohaterem.

Gra ma powstawać z myślą o trzech platformach – PC, PlayStation 5 i Xbox Scarlett. Konsole nowej generacji, według tego samego użytkownika, mają trafić do sprzedaży już w 2019 roku. Xbox Scarlett ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym roku, co byłoby zgodne z innymi doniesieniami. Będzie to typowa gra single-player z ewentualnym trybem kooperacji i mnóstwem DLC.

Brzmi ciekawie? Ja już nie mogę się doczekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Source4Chan
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię