Strona głównaWiadomościRozrywkaMarvel Studios przestaje działać? Filmowcy wstrzymują prace

Marvel Studios przestaje działać? Filmowcy wstrzymują prace

Wiele wskazuje na to, że Marvel Studios tymczasowo zawiesiło swoją działalność. Firma miała rozesłać do pracowników e-maile, w których poinformowała o wstrzymaniu praca na wszystkich planach filmowych i serialowych. To oznacza ogromne opóźnienia dla całego MCU.

Taką informację przekazał Charles Murphy na swojej stronie Murphy Multiverse. Jest to bardzo dobrze poinformowany dziennikarz, którego plotki praktycznie zawsze się sprawdzały. Nie zmienia to faktu, że póki co to na razie tylko plotka, więc nie traktujcie jej jako nic pewnego.

Według dziennikarza Marvel Studios początkowo poinformowało wszystkich pracowników o miesięcznym zawieszeniu prac nad wszystkimi filmami i serialami. Teraz jednak uznano, że jest to termin nierealistyczny i wszystko wróci do normy dopiero w momencie, w którym pandemia koronawirusa zostanie opanowana na całym świecie. To oznacza przynajmniej miesięczne opóźnienia w produkcji i premierach filmów oraz seriali zaliczanych do Marvel Cinematic Universe.

W tym momencie wstrzymano prace nad WandaVision (zdjęcia nie zostały jeszcze ukończone), The Falcon and the Winter Soldier, Loki oraz Shang-Chi. Nie wiadomo też co z postprodukcją The Eternals, która musiałaby być przeprowadzona zdalnie. Oprócz tego, z powodu zamkniętych kin, Marvel opóźnił premierę Czarnej Wdowy i nowa data debiutu nie jest jeszcze znana.

Nie wiadomo też co z kolejnymi serialami i filmami. Wkrótce miały ruszyć prace przy She-Hulk, Ms Marvel, Hawkeye, a także Thor: Love and Thunder. Możemy się jedynie domyślać, że wszystko przesunie się o przynajmniej kilka miesięcy. Filmowcy zostali jedynie poformowani, że póki co nie będą zatrudniani przy nowych projektach.

Charles Murphy usunął informację ze swojej strony, ale na Twitterze wyjaśnił, że nie z powodu rzetelności informacji, ale dlatego, że mogła ona być bardzo trudna do przyjęcia dla niektórych osób.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię