Strona głównaWiadomościRozrywkaMarvel: Usunięta scena z Iron Mana nawiązywała do X-Men i Spider-Mana

Marvel: Usunięta scena z Iron Mana nawiązywała do X-Men i Spider-Mana

Faza 4 MCU już za nami. Teraz musimy czekać na kolejne filmy i seriale Marvela. Jednak Kevin Feige wie jak wprawić, żeby o MCU było ciągle głośno. Ujawnił on wykasowaną scenę jaka miała pojawić się po napisach końcowych Iron Mana. Zawierała ona odniesienia zarówno do X-Men jak i Spider-Mana.

Udostępniona przez Feiga scena nigdy wcześniej nie była nigdzie prezentowana. W zasadzie łatwo zrozumieć dlaczego. W materiale Nick Fury zjawia się w domu Tony’ego Starka i dzieli się swoim pomysłem na Avengers.

Zobacz: Sony złożyło Marvelowi nową ofertę. Ważą się losy Spider-Mana w MCU

W swojej wypowiedzi Fury nawiązuje do Hulka, Spider-Mana i X-Men. Następnie przedstawia się zdziwionemu Starkowi.

Jakby wypadki gamma, ukąszenia przez radioaktywne robaki i inne mutanty nie były wystarczające. Mam do czynienia z zepsutym bachorem, który nie bawi się z innymi i trzyma wszystkie zabawki dla siebie.

Zobacz: Marvel’s Avengers – do gry trafi szary Hulk w garniturze

Do kin trafiła scena, która wspomina, że Stark jest teraz częścią większego uniwersum. Wydajcie się wiec, że początkowe plany Marvela były bardziej ambitne choć w tamtym czasie nie możliwe do realizacji. Marvel nie posiadał wtedy praw ani do Spider-Mana ani do X-Men.

Co więcej Feige zapowiada, że więcej tego typu scen pojawi się w zbiorczym wydaniu 23 filmów Marvela, jakie ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię