Strona głównaGryAktualnościMinecraft – Gracz zbudował latający samolot. Czy twój komputer jest w stanie...

Minecraft – Gracz zbudował latający samolot. Czy twój komputer jest w stanie to obsłużyć?

Minecraft to niezwykła gra, w której jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia gracza. Widzieliśmy już działające komputery, zderzacze hadronów i wiele innych nietypowych konstrukcji. Tym razem przyszedł czas na latający samolot.

Jeden z graczy Minecraft stworzył w grze w latający samolot. Co ważne do jego zbudowania nie używał żadnych modów. Maszyna jest dostępna dla wszystkich graczy, jednak ze względu na swoją konstrukcję do działania potrzebuje naprawdę mocnego komputera. Chociaż latający to może odrobinę za dużo.

MrCatFace8885 zamieścił na Reddit efekty swojej pracy. Samolot działa troszeczkę nietypowo, wyłączony wisi w powietrzu, a po jego uruchomieniu leci prosto ze stałą prędkością bez możliwości skręcania. Sam lot możemy porównać do poruszania się gąsienicy.

I built a fully functional passenger airplane using redstone and slime blocks! (Java edition) from Minecraft

Istotą konstrukcji są kostki szlamu, które w kontakcie z innymi materiałami mogą odpychać lub przyciągać inne kostki lub konstrukcje. Minusem konstrukcji jest duży hałas jaki generuje.

Jeżeli chcielibyście sprawdzić jak to działa w praktyce, wystarczy pobrać samolot STĄD. Jednak do działania potrzeba dobrego komputera, starsze maszyny mogą mieć z tym problem.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcereddit
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Ale poświęcił czasu na taki samolot 3h lub więcej niż nwm sam czy ten gracz ma lepsze pomysły ode mnie tak se myślę. Redmotostone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię