Strona głównaGryAktualnościMarvel XCOM bez głównych bohaterów uniwersum

Marvel XCOM bez głównych bohaterów uniwersum

Według plotek twórcy serii XCOM mają pracować nad grą taktyczną osadzoną w uniwersum Marvel. Jednak w produkcji nie będzie bohaterów znanych z filmów i komiksów, drużynę będziemy tworzyć sami.

Ekipa studia Firaxis ma obecnie pracować nad grą strategiczną osadzoną w uniwersum Marvel. Według najnowszych doniesień w produkcji nie będziemy kierować żadnymi znanymi superbohaterami. Prawdopodobnie będziemy dowodzić grupą zupełnie nowych herosów. Przynajmniej takie informacje przekazał Jeff Grubb, dziennikarz branżowy, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzonych informacji. Grubb powiedział o tym podczas podcastu Giant Bomb, który został podsumowany przez ekipę VGC.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – szczegóły piątego sezonu

Według dziennikarza pomimo braku znanych postaci sama produkcja będzie mocno osadzona w uniwersum Marvela i będzie czerpać z komiksów. Sama gra ma koncentrować się na mistycznej i nadprzyrodzonej stronie marki, a wśród wrogów znajdą się m.in. wampiry. Podobnie jak w reszcie gier XCOM także i tutaj mamy dostać wiele swobody w kierowaniu rozwojem naszych postaci.

Na razie gra nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Może się to stać już 25 sierpnia podczas Gamescom. Pomysł braku znanych superbohaterów z jednej strony jest dość ryzykowny z drugiej daje graczom zdecydowanie więcej swobody.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię