Strona głównaGryAktualnościOverwatch 2 może nie zadebiutować w przyszłym roku

Overwatch 2 może nie zadebiutować w przyszłym roku

Wygląda na to, że Overwatch 2 sprawia Blizzardowi więcej trudności, niż zakładali. Premiera może przesunąć się w czasie.

Pierwsza odsłona Overwatcha szturmem wdarła się na rynek gier online i błyskawicznie stała się hitem. Po wielu latach Blizzard ogłosił Overwatch 2 i zamilkł na temat kontynuacji przez dłuższy czas. Teraz głos w tej sprawie zabiera jeden z leakerów.

Zobacz: Beta Riders Republic rusza 23 sierpnia

Według źródeł Metro, insidera, który dostarczał wcześniej informacje dotyczące OW2, prace nad grą zaczynają się przedłużać. Zajmują one dłużej niż oryginalnie zakładano i premiera w 2022 roku nie wydaje się prawdopodobna.

Nie jest to oczywiście potwierdzona informacja i sam Metro stwierdza, że ma nadzieję, że się pomyli. Jeżeli premiera faktycznie przesunęłaby się aż do 2023 roku, może mieć to katastrofalne skutki dla pierwszej części. Już teraz niewiele słychać o tej grze. Za rok albo półtora pozostali fani Overwatcha mogą odejść w kierunku innych gier.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię