Strona głównaGryAktualnościMarvel’s Avengers – DLC z Kate Bishop jest już dostępny

Marvel’s Avengers – DLC z Kate Bishop jest już dostępny

Dzisiaj oficjalnie pojawiło się DLC do Marvel’s Avengers wprowadzające postać Kate Bishop. Dodatek wprowadza również nowe misje fabularne i dodatkowe elementy kosmetyczne.

Ponieważ Marvel’s Avengers szybko stracił zainteresowanie graczy po premierze. Crystal Dynamics pracuje nad wprowadzeniem dodatkowej zawartości mającej na celu powrót graczy do gry. Wraz z nowymi wydarzeniami, wysokopoziomowymi misjami pojawią się również nowe postaci.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – ile zajmie ukończenie gry

Pierwszą nową postacią jest Kate Bishop. Nowa historia skupi się wokół mentora Kate, którym był Hawkeye. Drużyna cofnie się w czasie, aby go odnaleźć. Zwiastun dodatku obiecuje wiele akcji i kilka zabawnych, które nawiązują do podstawowej kampanii. Jednak największą zaletą wydaje się sama Kate Bishop, która w walce wykorzystuje łuk oraz katanę.

Zgodnie z zapowiedzią DLC będzie zawierało elementy kosmetyczne, dzięki czemu będziemy mogli wyposażyć drużynę w nową broń. Co więcej, dodatek jest całkowicie bezpłatny. Kolejnymi grywalnymi postaciami mają być Hawkeye i Spider-Man oraz Czarna Pantera. DLC mają być sposobem na przyciągnięcie graczy.

Gra dostępna jest na PC, PS4, Xbox One i Stadia. Wersje na PS5 i Xbox Series X w fazie rozwoju.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię