Strona głównaGryAktualnościGra Marvel’s Avengers zalicza 4-miesięczny poślizg. Premiera opóźniona

Gra Marvel’s Avengers zalicza 4-miesięczny poślizg. Premiera opóźniona

Jeśli czekaliście na grę Marvel’s Avengers, to nie mam dla Was dobrych informacji. Musicie uzbroić się w trochę więcej cierpliwości. Produkcja właśnie zaliczyła 4-miesięczną obsuwę.

Scot Amos oraz Ron Rosenberg – dwaj szefowie studia Crystal Dynamics – oficjalnie poinformowali, że premiera gry Marvel’s Avengers zostaje przesunięta. Gra nie trafi na sklepowe półki 15 maja 2020 roku, jak pierwotnie zakładano. Będziemy musieli poczekać na nią niecałe 4 miesiące dłużej. Nowa data to 4 września 2020 roku.

Zobacz: Marvel’s Avengers – na start sześciu grywalnych bohaterów i kilka zakończeń

Skąd taka decyzja? Szefowie Crystal Dynamics napisali, że dodatkowy czas chcą wykorzystać na ostateczne szlify, dzięki którym gra ma być jeszcze lepsza. Obaj są przekonani, że warto poświęcić te kilka dodatkowych miesięcy, aby ostatecznie wydać produkcję lepszą, bardziej dopracowaną, na którą wszyscy fani Marvela zasługują.

To kolejna już gra, której premiera w ostatnich dniach zostaje opóźniona. Na podobny krok zdecydowało się Square Enix z Final Fantasy VII Remake. Gra zamiast 3 marca, trafi do nas 10 kwietnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię