Advertisement
Strona głównaGryAktualnościResident Evil 3 – Nemesis na nowych zrzutach ekranu i trailerze

Resident Evil 3 – Nemesis na nowych zrzutach ekranu i trailerze

W końcu Capcom uraczył nas materiałami, na których możemy zobaczyć głównego przeciwnika Resident Evil 3, czyli Nemesisa. Morderczy stwór pojawił się zarówno na opublikowanych zrzutach ekranu, jak i poświęconym mu trailerze.

Premiera Resident Evil 3 budzi spore emocje. To jedna z ulubionych, jeśli nie ulubiona część serii wśród nieco starszych graczy. Nie ma czemu się dziwić. Robotę robił w niej przede wszystkim Nemesis, z którym na przestrzeni całej gry trzeba było mierzyć się wielokrotnie. Nie inaczej będzie w remake’u. Co więcej, twórcy zapowiadają, że stwór będzie jeszcze groźniejszy i dużo straszniejszy. Widać to między innymi na nowym trailerze, który skupia się na postaci antagonisty.

Oprócz tego Capcom opublikował ponad 20 nowych zrzutów ekranu. Może na nich zobaczyć najważniejsze postacie z gry – Jill Valentine, Carlosa Oliveira, Mikhaila Victora, Brada Vickera czy też samego Nemesisa. Szkoda, że twórcy zrezygnowali z alternatywnych zakończeń i trybu Merceneries. Resident Evil 3 zadebiutuje 3 kwietnia tego roku w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię