Strona głównaGryAktualnościMarvel’s Avengers: Na start sześciu grywalnych bohaterów i kilka zakończeń

Marvel’s Avengers: Na start sześciu grywalnych bohaterów i kilka zakończeń

Do premiery Marvel’s Avengers pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale twórcy gry Crystal Dynamics regularnie karmią nas kolejnymi informacjami na temat gry. Poznaliśmy już kilka kluczowych postaci oraz mechanikę rozgrywki. Teraz nadszedł czas na kolejne szczegóły.

Scott Amos, szef studia, podczas wywiadu dla serwisu ING wyjawił, że w grze będzie dostępnych sześciu grywalnych bohaterów: Iron Man, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk oraz Kamala Khan, o której możecie przeczytać w naszym poprzednim artykule. Nie są to oczywiście jedyne postacie jakie wejdą do gry. Kolejni bohaterowie jak np. Sokole Oko trafią w ramach darmowych aktualizacji. Amos zdradził również kilka szczegółów dotyczących misji:

Mamy Hero Missions, zreferowane dla jednego gracza, będą one przede wszystkim wyzwanie, które pomoże poprawić statystyki konkretnego bohatera. Będzie można również odblokować misje Warzone, w które zagramy dowolnym bohaterem, zarówno samemu jak i w trybie kooperacji z trzema innymi graczami. Jedynym ograniczeniem jest różnorodność ekipy, nie chcemy w jednej drużynie czterech Hulków. Aby zapewnić większą różnorodność po premierze będziemy dodawać kolejnych bohaterów za darmo.

Zobacz: Marvel’s Avengers – najnowszy zwiastun tłumaczy zasady działania gry

Co więcej fabuła gry pozwoli na podejmowanie decyzji, które wpłyną na ostatecznie zakończenie gry. Tych ma być kilka. Napisy końcowe to jednak nie koniec gry. Twórcy chcą abyśmy wracali do gry nawet po miesiącach, dlatego planują cykliczne aktualizacje i nowe treści.

Marvel’s Avengers trafi na PC, Xbox One oraz PS4 już 15 maja 2020.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię