Strona głównaGryAktualnościMarvel’s Avengers: pierwszy 18-minutowy gameplay z gry

Marvel’s Avengers: pierwszy 18-minutowy gameplay z gry

Podczas trwających właśnie targach Gamescom 2019 zaprezentowano ponad 18-minutowy gameplay z Marvel’s Avengers. Twórcy zdecydowali się pokazać cały prolog, na którym zobaczymy moce wszystkich bohaterów.

Jest to pierwszy materiał pokazujący prawdziwą rozgrywkę w Marvel’s Avengers. Występują w nim Iron Man, Czarna Wdowa, Thor, Hulk oraz Kapitan Ameryka. Wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć wyłącznie trailer jaki został zaprezentowany podczas targów E3. Od tego czasu postacie zostały dopracowane i wyglądają o wiele korzystniej.

Zobacz: Marvel’s Avengers – nowe szczegóły na temat kampanii i kooperacji

Rozgrywka jest dynamiczna i wygląda niczym film, czyli tak jak powinno to wyglądać. MCU przyzwyczaiło nas do konkretnego wyglądu poszczególnych bohaterów i będzie trzeba się odrobinę przestawić. Ekipa deweloperska powinna popracować jeszcze nad animacją ruchu Hulka, Thora i Iron Mana. Miejmy nadzieję, że zostanie to doszlifowane.

Zobacz: Marvel jest mocno zaangażowany w prace nad grą Marvel’s Avengers

Kiedy premiera Marvel’s Avengers?

Premiera Marvel’s Avengers zaplanowana jest na 15 maja 2020 na PC, PS4, Xbox One oraz Google Stadia. Za produkcję gry odpowiada studio Crystal Dynamics a wydawcą jest Square Enix. Tytuł będzie trzecioosobową grą akcji, w której duży nacisk zostanie położony na wielowymiarowość rozgrywki uzyskaną przez duże zróżnicowanie głównych bohaterów.

I jak Wam się to podoba? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię