Strona głównaGryAktualnościMarvel jest mocno zaangażowany w prace nad grą Marvel’s Avengers

Marvel jest mocno zaangażowany w prace nad grą Marvel’s Avengers

Crystal Dynamics i Square Enix pracują nad nową grą Marvel’s Avengers. Ta zadebiutuje 16 maja 2020 roku. Okazuje się, że obie firmy ściśle współpracują z Marvelem, który chciał, aby to było oryginalne podejście do historii, niezwiązane z filmami.

Na temat nadchodzącej gry Crystal Dynamics opowiedział Scott Amos, który stoi na czele studia. W wywiadzie z Games Industry przyznał on, że blisko współpracują z Marvelem, który ma realny wpływ na kształt produkcji.

– Nie tylko z nami współpracują. Są naszymi partnerami. Należą do naszego zespołu. Codziennie z nimi rozmawiamy. Wysyłamy im wszystko, nad czym pracujemy. Dostają wersje gry, w które grają i wysyłają nam swoją opinię. Mamy z nimi wspaniałą współpracę. Powiedzieliśmy im, że mamy postacie i historię przedstawione w tym i tym numerze. Załatwili autora historii, aby powiedział nam, co na ten temat myśli – przyznał szef Crystal Dynamics.

To także Marvel chciał, aby była to całkowicie nowa historia, niezwiązana w żaden sposób z filmami. Między innymi dlatego postacie nie przypominają aktorów, którzy pojawili się na wielkim ekranie. Nie wszystkim się to spodobało, ale było to celowe. Dowiedzieliśmy się także, że w Marvel’s Avengers da się grać offline, ale w przypadku podłączenia do Internetu dostępna będzie kooperacja. W grze nie będzie też lootboksów, ale pojawią się mikropłatności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię