Strona głównaGryAktualnościMarvel’s Avengers – nowe szczegóły na temat kampanii i kooperacji

Marvel’s Avengers – nowe szczegóły na temat kampanii i kooperacji

W trakcie panelu na San Diego Comic-Con poznaliśmy nowe szczegóły na temat nadchodzącej gry Marvel’s Avengers. Twórcy z Crystal Dynamics zdradzili kilka szczegółów na temat kampanii i trybu kooperacji. Poznaliśmy też nową bohaterkę.

Studio ujawniło, że po ukończeniu prologu, który ma na celu zapoznać nas z każdym z głównych bohaterów, „świat się otworzy” i dostaniemy dostęp do głównej bazy – Helicarriera. To właśnie z niej będziemy ruszać na wszystkie misje. Do wyboru będziemy mieli zarówno zadania dla pojedynczego gracza, jak i misje rozgrywane w kooperacji. Sama historia ma być liniowa i z jej biegiem będziemy wcielać się w różnych bohaterów Marvela.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, kogo słowa słyszeliśmy w pierwszym trailerze Marvel’s Avengers. Okazuje się, że historię opowiadała inna, dobrze znana bohaterka – Kamala Khan, czyli Ms. Marvel. To ona uczestniczyła w A-Day, który zakończył się katastrofą. To właśnie wtedy Avengers zostaną zdelegalizowani i znikną na kilka lat.

Jeśli chodzi o zadania online, rozgrywane w trybie kooperacji, każdy z graczy będzie mógł wybrać i dostosować swojego bohatera. Dotyczy to zarówno wyboru umiejętności z dostępnych drzewek, jak i zmian kosmetycznych.

W trakcie panelu nie dowiedzieliśmy się za to, jak duży będzie świat. Jednak już wcześniej twórcy zdradzali, że nie będzie to typowy sandbox, który pozwoli nam swobodnie poruszać się po lokacjach. To dlatego, że akcja ma się dziać w różnych częściach świata i byłoby to po prostu niemożliwe do zrealizowania.

W produkcję gry bardzo mocno zaangażowana jest firma Marvel, która przez cały czas pomaga Crystal Dynamics i pełni rolę doradczą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię