Strona głównaKonsoleMarvel's Avengers trafi na Xbox Series X i S

Marvel’s Avengers trafi na Xbox Series X i S

Według Marvel’s Avengers War Table, gra już wkrótce trafi na konsole Xbox Series X i S. Wraz z nią pojawi się dodatek Operation: Hawkeye – Future Imperfect.

Wersja na konsole next gen będzie miała lepszą grafikę i wsparcie dla wyświetlania większej liczby klatek na sekundę. Do tego skróci się czas ładowania gry. Aktualizacja do nowej generacji będzie dostępna za darmo, a postępy i zapisy bezproblemowo będzie można przenieść.

Aktualizacja nastąpi już 18 marca. Tego samego dnia do gry zostanie dodana nowa kampania Operation: Hawkeye – Future Imperfect, będzie to także druga część wątku skupiającego się na Hawkeye. Według opisu Crystal Dynamics przygoda zabierze Clinta w niebezpieczną podróż w przyszłość i przedstawi nowy biom Wasteland, złoczyńcę Maesto oraz psa Clinta – Luckiy’ego.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 jako element wykładów z historii

Maestro po raz pierwszy pojawił się w 1992 roku w pierwszym The Incredible Hulk: Future Imperfect. W Marvel’s Avengers pochodzi z alternatywnej przyszłości, w której Hulk oszalał po apokalipsie spowodowanej inwazją Kree i rządzi pustkowiem, które pozostawił.

Pustkowia staną się nowym regionem dostępnym na War Table i będą tam sektory złoczyńców oraz inne misje do wykonania w tym  misje Howkeye’s Future Imperfect. Sam Hawkeye będzie posługiwał się mieszanką umiejętności walki wręcz i dystansowej, inspirowanych okresem Ronina. Będzie miał umiejętność m.in. unikania ataków i odpowiadać szybkim strzałem z łuku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię