Strona głównaGryMarvel's Midnight Suns za darmo

Marvel’s Midnight Suns za darmo

W tym tygodniu Epic Games udostępnia za darmo połączenie gry taktycznej z RPG, której akcja rozgrywa się w uniwersum Marvela. Dołącz do ekipy Midnight’s Suns i spotkaj swoich ulubionych bohaterów.

Marvel’s Midnight Suns to nietuzinkowe połączenie strategii, taktyki, RPG oraz gry karcianej. Stań na czele ekipy Północnych Słońc i zmierz się z mrocznymi siłami Lilith oraz starszego boga Chthona. Wciel się w Hunter w pełni konfigurowalnego bohatera uniwersum Marvela. Baw się z przebieranki i modyfikacje jak w The Sims, ale jak nie chcesz to nie musisz. Zaprzyjaźnij się z takimi bohaterami jak Iron Man, Wolverine, Kapitan Ameryka, Blade, Spider-Man, Dead Pool i inni. Trenuj i rozwijaj bazę, wysyłaj bohaterów na samodzielne misje i bierz udział w drużynowych misjach taktycznych, odkrywaj tajemnice Opactwa.

Twórcy docenionej przez krytyków serii taktycznej XCOM przedstawiają wciągający i w pełni konfigurowalny system bitewny oparty na kartach, który nagradza myślenie w stylu Superbohatera. Wysyłaj oddziały Superbohaterów na taktyczne misje turowe, aby pokrzyżować plany siłom zła. Wykorzystuj swoje otoczenie, poruszaj się po polu bitwy, ustawiając idealny strzał lub serię, a następnie użyj niszczycielskich zdolności bohaterskich, aby zyskać przewagę w każdej epickiej potyczce.

Ze swojej strony polecam dokupienie Przepustki sezonowej zawierającej wszystkie dodatki, dzięki temu do dyspozycji dostaniecie nowych bohaterów oraz nowe ciekawe wątki fabularne.

Aby dodać tytuł do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ. Dobrej zabawy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię