Strona głównaGryWszystkie zapowiedzi z eventu State of Play od Sony PlayStation

Wszystkie zapowiedzi z eventu State of Play od Sony PlayStation

Najnowsze wydarzenie State of Play zaoferowało widzom kilka ciekawych nowości. Jeśli nie mogłeś obejrzeć programu w dniu premiery, poniżej znajdziesz film z powtórką oraz materiały wideo dla każdej z przedstawionych podczas wydarzenia gier.

Powtórka z wydarzenia: 

Zapowiedziane gry:

Astro Bot [PS5]

Astro wraca z super-wielką kosmiczną przygodą, największą jak dotąd. W tej zupełnie nowej grze będziesz eksplorować 6 galaktyk i ponad 80 poziomów, szukając rozproszonej załogi Astro. Gra zostanie wydana 6 września, a przedpremiera rozpocznie się 7 czerwca.

Concord [PS5 / PC]

Majowy State of Play ujawnił pierwszy gameplay, podgląd na wszechświat i postacie z gry Concord, a także jak i kiedy będziesz mógł mieć dostęp do tej wieloosobowej strzelanki FPS. Beta jest planowana już niedługo, a światowa premiera Concord na PS5 i PC odbędzie się 23 sierpnia 2024 roku.

God of War Ragnarök [PC]

God of War Ragnarök trafi na PC 19 września 2024 roku! Od studia Santa Monica Studio został przyniesiony na PC we współpracy z Jetpack Interactive, nadszedł czas na epicką podróż pełną wzruszeń, która śledzi losy Kratosa i Atreusa. Wszystkie edycje obejmują dostęp do dodatku DLC God of War Ragnarök: Valhalla bez dodatkowych kosztów!

Until Dawn [PS5 / PC]

Rzuć nowe spojrzenie na przełomowego klasyka horroru, który został przebudowany i ulepszony na PS5 i PC. Kiedy ośmiu przyjaciół wraca do odizolowanej chaty, w której rok wcześniej zniknęło dwóch członków ich grupy, strach zacieśnia lodowaty uścisk, a ich górskie odosobnienie zamienia się w koszmar, bez którego nie ma ucieczki.

Behemoth od Skydance [PS VR2]

Behemoth studia Skydance to kolejna monumentalna gra Skydance Games na PS VR2, będąca kontynuacją wielokrotnie nagradzanych gier The Walking Dead: Saints and Sinners. Jest to pierwszoosobowa przygodowa gra akcji VR, która ukaże się tej jesieni i która łączy brutalną, opartą na fizyce walkę wręcz z przemieszczaniem się gracza, rozwiązywaniem zagadek środowiskowych i niesamowitymi bitwami z bossami.

Path of Exile 2 [PS5 / PC / XSX]

Path of Exile 2, darmowa gra akcji RPG nowej generacji od Grinding Gear Games, pojawi się na PlayStation 5 z nową, wspaniałą funkcją: tryb współpracy na kanapie! Dołącz do wczesnego dostępu jeszcze w tym roku.

Monster Hunter Wilds [PS5 / PC / XSX]

Nowy zwiastun nadchodzącej gry RPG akcji szczegółowo opisuje bogaty, żywy świat, który będziesz mógł eksplorować po premierze na PS5 w 2025 r. W specjalnym poście na blogu PS firma Capcom przedstawia niektóre potwory i postacie, a także nie tylko informacje o nowym wierzchowcu myśliwego.

Silent Hill 2 [PS5 / PC]

Silent Hill 2 zadebiutuje 8 października na PS5. Twórcy tego remake’u psychologicznego survival horroru zagłębiają się w nowe szczegóły rozgrywki i narracji na blogu PS.

Alien: Rogue Incursion [PS VR2]

Survios prezentuje pierwsze spojrzenie na rozgrywkę Alien: Rogue Incursion. Nowa gra akcji VR z gatunku horroru pojawi się na PS VR2 w Wakacje 2024.

Marvel Rivals [PS5 / PC / XSX]

Marvel Rivals przedstawia zamknięte testy beta na PS5 w lipcu 2024 r.!

Dynasty Warriors: Origins [PS5]

Omega Force rozpoczyna największe bitwy, jakie kiedykolwiek widziano w grze musou, w grze Dynasty Warriors: Origins, która ukaże się na PS5 w 2025 roku. Pojawia się nowy bohater, by walczyć o przetrwanie w intensywnej wojnie typu hack-and-slash w Trzech Królestwach.

Ballad of Antara [PS5]

Studio TipsWorks z Infoldgames ogłosiło Ballad of Antara, darmową grę RPG akcji fantasy, która pojawi się na PlayStation 5 w 2025 roku.

Infinity Nikki [PS5]

Infinity Nikki to przygodowa gra polegająca na ubieraniu się w otwartym świecie, która ukaże się na PS5, a testy beta odbędą się jeszcze w tym roku. Razem z Nikki obudź magiczne moce ukryte w różnych strojach i wyrusz w podróż pełną zabawy.

Where Winds Meet [PS5]

Where Winds Meet, epicka przygodowa gra akcji RPG firmy Wuxia z otwartym światem, której akcja toczy się w starożytnych Chinach, przenosi tajemnice sztuk walki na PS5.

Zródło: PlayStation Blog

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SzczepanTech
SzczepanTechhttps://szczepan.tv
Twórca internetowy - Streamer - Redaktor Naczelny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię