Strona głównaWiadomościMass Effect: Andromeda w wersji Deluxe dołącza do Origin Access

Mass Effect: Andromeda w wersji Deluxe dołącza do Origin Access

Mass Effect: Andromeda może nie jest najlepszą odsłoną w historii serii, ale i tak jest to tytuł, po który warto sięgnąć. Tym bardziej teraz, gdy został dodany do biblioteki EA Access oraz Origin Access.

Już kilka tygodni temu Electronic Arts zapowiedzieli, że Mass Effect: Andromeda zostanie dodany do ich usług abonamentowych, czyli EA Access oraz Origin Access. Dokładna data nie była znana, ale teraz już nie ma to znaczenia. Produkcja właśnie trafiła do biblioteki i to od razu w wersji Deluxe Edition, czyli ze sporą liczbą dodatków.

Wersja Deluxe gry to między innymi:

  • Strój powszedni Pioniera,
  • Pancerz Poszukiwacza,
  • Elitarny zestaw Broni Pioniera,
  • Zwierzątko – pyjak,
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa,
  • Wieloosobowy Pakiet Startowy Deluxe.

Origin Access kosztuje 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł z góry za cały rok. W ramach abonamentu otrzymujemy dostęp do wielu bardzo dobrych gier, np. Titanfall 2, Battlefield 1, Need For Speed czy teraz właśnie Mass Effect: Andromeda. W sumie jest to ponad 75 produkcji ze stajni EA. Poza tym wykupiona usługa daje możliwość wypróbowania nowych gier przed premierą i innym użytkownikami. Warto również wspomnieć o 10-procentowym rabacie na wszystkie zakupy na Origin. Sami musicie ocenić czy warto. Ja usługę mam wykupioną i nie mam powodów do narzekania.

Źródło: GameSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię