Strona głównaGryAktualnościMass Effect: Legendary Edition kiedy prezentacja?

Mass Effect: Legendary Edition kiedy prezentacja?

Według najnowszych informacji jeszcze w tym tygodniu zostanie zaprezentowany Mass Effect: Legendary Edition. Gra ma trafić na PC oraz na konsole obecnej i poprzedniej generacji.

W listopadzie zeszłego roku BioWare zapowiedział o Mass Effect: Legendary Edition, czyli zremasterowaną wersję kosmicznej trylogii. Gra ma trafić na PC oraz konsole zarówno PS5 i Xbox Series jak i PS4 i Xbox One. Na temat samej gry nie było jednak wiadomo zbyt wiele. Jednak ma się to zmienić i to jeszcze w tym tygodniu.

Zobacz: Najlepsze gry roku 2020 według redakcji Gaming Society

Według informacji przekazanych przez użytkownika Shinobi 602 w ciągu najbliższych dni ma odbyć się prezentacja zaplanowana przez EA. Chociaż jest to niepotwierdzony przeciek, możemy traktować go jako bardzo prawdopodobny, Shinobi 602 wcześniej przekazał do sieci kilka ciekawych informacji dotyczących gier, które się sprawdziły.

Mass Effect: Legendary Edition ma zaprezentować wyższy poziom graficzny oraz poprawioną wydajność. W pakiecie mają znaleźć się także wszystkie DLC jakie zostały wydane. Należy jednak pamiętać, że będzie to remaster a nie remake. Według ostatnich plotek spodziewana data premiery to 12 marca. Teraz pozostaje czekać na oficjalne informacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię