Strona głównaGryAktualnościEpic Games Store przedstawił swoją listę najpopularniejszych gier 2020

Epic Games Store przedstawił swoją listę najpopularniejszych gier 2020

Pod koniec stycznia Epic Games Store zabrał się za podsumowanie 2020 roku. Z opublikowanych danych można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski.

O części podsumowania wyników Epic Games Store pisaliśmy jeszcze w zeszłym tygodniu. Informowaliśmy Was wtedy, że mimo mnóstwa rozdawanych gier, dochód sklepu stoi w miejscu. Warto jednak zwrócić również uwagę na najpopularniejsze gry.

Zobacz: Ninja Theory wstrzymuje aktualizacje do Bleeding Edge

Epic Games

Najciekawszym aspektem powyższej listy najpopularniejszych tytułów EGS jest ich różnorodność. Znane multiplayery ekskluzywne dla Epica przeplatają się bowiem z Assassin’s Creed: Valhalla i… Snowrunnerem. Kilka z tych produkcji ujrzało światło dzienne pod koniec roku, a i tak udało im się dostać do podsumowania.

W drugim roku swojego istnienia Borderlands 3 udało się utrzymać wśród najpopularniejszych tytułów EGS. Regularnne aktualizacje do gry i DLC pewnie zrobiły w tym przypadku robotę. Fani liczący na trzeciego season passa dają jasno do zrozumienia, że Gearbox wie, jak utrzymać przy sobie społeczność.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię