Strona głównaWiadomościRozrywkaCo po Avengers: Endgame i Spider-Manie? Disney zdradza plany na kolejne filmy...

Co po Avengers: Endgame i Spider-Manie? Disney zdradza plany na kolejne filmy Marvela

W kinach aktualnie króluje Avengers: Endgame, które już jest drugim najbardziej kasowym filmem w historii kina. Z kolei za 2 miesiące na dużym ekranie zadebiutuje Spider-Man: Far From Home, który zamknie 3. fazę filmowego uniwersum Marvela. I co dalej? Disney właśnie zdradził swoje plany.

Chociaż to Spider-Man: Far from Home jest ostatnim filmem 3. fazy filmowego uniwersum Marvela, to za zakończenie historii Kamieni Nieskończoności i Thanosa należy uznać Avengers: Endgame. Dużo osób może się w tym momencie zastanawiać – co dalej? Chociaż znamy tytuły prawdopodobnych filmów, to nie wiemy, kiedy trafią na kinowe ekrany. Na szczęście Disney uchylił nieco rąbka tajemnicy i zdradził, kiedy należy spodziewać się kolejnych superbohaterskich produkcji.

Zobacz: Avengers: Endgame to godne zwieńczenie historii – recenzja filmu (bez spojlerów)

Spider-Man: Far from Home zadebiutuje na początku lipca i zamknie 3. fazę filmów Marvela. Na kolejnych film z superbohaterami przyjdzie nam poczekać aż 10 miesięcy, bowiem premiera zaplanowana została na maj 2020 roku. Pełna lista dat prezentuje się następująco:

  • 1 maja 2020,
  • 6 listopada 2020,
  • 12 luty 2021,
  • 7 maja 2021,
  • 5 listopada 2021,
  • 18 luty 2022,
  • 6 maja 2022,
  • 29 lipca 2022.

Co możemy się spodziewać w tych datach? Kandydatów jest przynajmniej kilku. Pewniakami są Strażnicy Galaktyki 3, Czarna Pantera 2, Doktor Strange 2, Czarna Wdowa oraz Eternals. Sporo mówi się ostatnio także o pierwszym azjatyckim bohaterze w postaci Shang-Chi. Prawdopodobnie otrzymamy też Kapitan Marvel 2. W którymś momencie Disney powinien też wprowadzić X-Menów, ale to prawdopodobnie będzie wymagało czasu, więc najszybciej liczyłbym na to w 2022 roku. Warto też zwrócić uwagę, że Marvel – przy powyższych datach – używa określenia „nienazwany film Marvela”, więc jedną z propozycji może być też kolejny Deadpool, który nie będzie należał do Marvel Cinematic Universe.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię