Strona głównaEsportMecz AGO Esports podczas WESG 2017 najchętniej oglądanym spotkaniem całego turnieju

Mecz AGO Esports podczas WESG 2017 najchętniej oglądanym spotkaniem całego turnieju

Turniej WESG już dawno za nami, ale w jego trakcie miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie, o którym warto wspomnieć. Mecz polskiego AGO Esports z drużyną Team Russia miał rekordową oglądalność.

Ciekawych spotkań podczas rozgrywanego w Chinach turnieju nie brakowało, ale to jednak spotkanie polskiej i rosyjskiej formacji wzbudziło największe zainteresowanie widzów. W szczytowym momencie oglądało je dokładnie 535246 widzów – i nie byli to tylko widzowie z naszego kraju.

AGO Esports wydaje się być całkiem popularnym zespołem jeśli chodzi także o publiczność w Chinach. Najpierw sprawili bowiem dobre wrażenie wygrywając z Virtus.pro podczas finału polskich kwalifikacji do WESG 2017, a następnie pokazali się z dobrej strony podczas China Top 2017. Tak więc organizatorzy chińskich turniejów chętnie Polaków do siebie zapraszają, a tamtejsi fani CS-a oglądają w akcji. A już od jutra będzie ku temu kolejna okazja, gdyż zawodnicy AGO Esports zaczynają kolejny chiński turniej – tym razem StarLadder ImbaTV Invitational, gdzie pula nagród wynosi 150.000 dolarów.

Źródło: AGO Esports

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię