Strona głównaWiadomościMedal of Honor: Pacific Assault za darmo na platformie Origin

Medal of Honor: Pacific Assault za darmo na platformie Origin

Druga po Allied Assault najlepsza odsłona Medal of Honor znów dostępna jest za darmo na Originie. Od strony graficznej może trąci już trochę myszką, lecz świetnie ukazuje realia II wojny światowej.

Tuż po rozpoczęciu hitlerowskiej ekspansji na Polskę, Japonia przystąpiła do ataku na Pearl Harbor. Amerykanie kompletnie nie spodziewali się ofensywy przeprowadzonej z powietrza i ponieśli ogromne straty zarówno w ludziach, jak i w wojskowym sprzęcie. USA natychmiast włączyło się do teatru działań wojennych. Nadrzędnym celem było osłabienie sił wroga i osiągnięcie pełnej kapitulacji Japonii.

W grze Medal of Honor: Pacific Assault udało się odwzorować horror wojny, ale też i niezłomność żołnierzy. Wcielając się w jednego z młodych rekturów doświadczymy ogromnej skali niebezpieczeństw, której lustrem jest wojna na wyspach na Pacyfiku. Tamże pośród gęstej tajlandzkiej dżungli będziemy ścierac się z wrogiem na bagnety i automaty, do momentu, aż któraś ze stron nie uniesie białej chorągwi w poddańczym geście.

Jeśli chcecie poczuć klimat II wojny światowej i sprawdzić, jak amerykański uniform wyglądałby na Waszych plecach, to odpalcie stronę Origin. Czeka tam bowiem darmowa wersja MoH:PA. Nie widać tam nigdzie daty zakończenia promocji, dlatego też dodajcie grę do swojej biblioteki, czym prędzej. Zakładamy, że akcja potrwa nie dłużej niż kilka dni. Nawet, gdy nie zamierzacie zagrywać się w nią od razu, to po zapisaniu jej we własnym katalogu będziecie mogli powrócić do niej w każdej chwili.        

Źródło: origin.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię