Strona głównaWiadomościW ciągu roku Dying Light otrzyma 10 dodatków!

W ciągu roku Dying Light otrzyma 10 dodatków!

W trakcie targów E3 Techland zapowiedział, że ich Dying Light doczeka się nowego contentu w postaci dziesięciu DLC. Zaanonsowany pakiet rozszerzeń do gry będzie pojawiać się w formie ratalnej aż do czerwca 2018.

Nie znudziła Wam się jeszcze eksterminacja zombiaków w Dying Light? Jeśli tak, to bardzo dobrze, bowiem Techland szykuje kolejną porcję dodatków. Nowi przeciwnicy, broń, lokacje oraz misje zostaną spakowane w pakiety DLC. Pojawią się one w wersji elektronicznej do pobrania na platformie Steam.

Producent zamierza dozować nam dawkę frajdy w sposob ciągły przez okrągły rok, zaczynając od dziś. Jako pierwsza zostanie wydana mała paczka z wcześniej nie prezentowanym stosem wrogich jednostek. Otrzymamy miedzy innymi modele zmutowych zombiaków charakteryzujących się indywidualnym, agresywnym spojrzeniem na świat oraz z odmiennym poziomem apetytu na ludzkie mięso.

W sumie rozgrywkę Dying Light uzupełni 10 osobnych DLC. Nie w każdym znajdziemy fabularne rozszerzenie, acz pozwolą raz jeszcze zajrzeć do świata opanowanego przez epidemię z rozbudowaną treścią. Twórcy nie podali jeszcze daty premiery żadnego z dodatków, ale tak jak było wspomniane na początku newsa, wszystkie z nich zobaczymy do czerwca przyszłego roku.     

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię