Strona głównaGryAktualnościMediaMarkt przyznaje, że Red Dead Redemption 2 PC to pomyłka

MediaMarkt przyznaje, że Red Dead Redemption 2 PC to pomyłka

Wczoraj informowaliśmy Was o ciekawym znalezisku, jakie pojawiło się na stronie szwedzkiego oddziału sieci MediaMarkt. Dla przypomnienia chodziło o pecetową wersję Red Dead Redemption 2 z planowaną datą wydania na 31.12.2019. Jednak radość nie mogła trwać długo.

Fakt, że Red Dead Redemption 2 jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku chyba nie dziwi nikogo. Największą bolączką jest jednak to, że przynajmniej w najbliższym czasie nie będzie wydana w wersji na PC. Tym większym zaskoczeniem było pojawienie się tytułu jako pozycji w sklepie z elektroniką i grami.

Przedstawiciel sklepu wystosował oświadczenie, w którym wyjaśnia, że Red Dead Redemption 2 znalazło się na liście jako symbol zastępczy na podstawie przekonania sklepu, że gra zostanie w końcu wydana na PC, tak jak miało to miejsce w przypadku GTA V.

To prawda, że mieliśmy pecetową wersję RDR2, Sprawdziłem to w dziale gier w naszej centrali i otrzymałem informację, że jest to element zastępczy, i że liczYMY na to, że gra zostanie wydana na PC w przyszłości tak jak GTA V. Obecnie gra nie jest już wymieniona, jako dostępna w przedsprzedaży.

Tym oto sposobem MM narobiła smaku i zamiast soczystej pieczeni z ziemniaczkami dostaliśmy puste talerze bez choćby nawet obietnicy obiadu ;). No Rockstar dajcie znak, że RDR2 będzie na PC… kiedyś… Proszę?

Przynajmniej właściciele PS4 i Xbox One nie będą musieli czekać zbyt długo. Premiera Red Dead Redemption 2 już 26 października.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię