Advertisement
Strona głównaGryAktualnościOficjalnie: Microsoft pojawi się na E3 2020

Oficjalnie: Microsoft pojawi się na E3 2020

Phil Spencer – szef Xboxa – oficjalnie potwierdził, że Microsoft pojawi się na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. To już kolejny rok, gdy na wydarzeniu nie pojawi się Sony.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że drugi rok z rzędu na E3 nie pojawi się Sony i marka PlayStation. Japończycy prawdopodobnie szykują własne wydarzenie, na którym oficjalnie zaprezentują światu konsolę nowej generacji. Na podobny krok nie zdecydował się Microsoft. Phil Spencer potwierdził na Twitterze, że Xbox będzie obecny w Los Angeles na początku czerwca.

– Nasz zespół ciężko pracuje nad E3 i nie możemy się doczekać, aby podzielić się ze wszystkimi graczami tym, co nas czeka. Nasza forma sztyki jest stale napędzana przez kreatywność i postęp technologiczny. Rok 2020 to kamień milowy tej podróży dla zespołu Xbox – napisał na Twitterze Phil Spencer.

To prawdopodobnie właśnie na E3 2020 Microsoft poda oficjalną specyfikację Xbox Series X, datę premiery, a także sugerowaną cenę detaliczną. Impreza w Los Angeles odbędzie się w dniach 9-11 czerwca tego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię