Strona głównaGryAktualnościMicrosoft Flight Simulator ze wsparciem nowych urządzeń VR

Microsoft Flight Simulator ze wsparciem nowych urządzeń VR

Microsoft Flight Simulator to klasyczny, hardcore’owy symulator. Nowa aktualizacja wprowadza go na jeszcze wyższy poziom, dodając wsparcie dla nowych urządzeń VR.

Wpis na stronie Xboxa zapowiada drugą dużą aktualizację Microsoft Flight Simulatora, która spełnia obietnicę sprzed kilku tygodni i sprawia, że gra współpracuje z całym wachlarzem hełmów wirtualnej rzeczywistości. Na liście wspieranych urządzeń znajdują się między innymi headsety Windows Mixed Reality, Oculus, Valve i HTC. Wystarczy aktualizacja gry do najnowszej wersji.

Już teraz gra korzysta z widoku pierwszej osoby, który łączy z realistycznym wykonaniem kokpitów samolotów i wszelkich paneli kontrolnych. Dzięki temu wszystkie czynności, takie jak start, lot i lądowanie wymagają wysokich umiejętności. Z aktualizacją dla VR trzeba do tego jeszcze dołączyć opanowanie lęku wysokości i strachu przed lataniem.

Według dokumentacji, aktualizacja wprowadza jeszcze jedną nowość – system pogody na żywo wspiera teraz informacje o ewentualnym śniegu lub oblodzeniu. Oprócz tego otrzymujemy nowe malowania i inne poprawki. Informacje na temat aktualizacji znajdziecie we wpisie na twitterze supportu Microsoft Flight Simulatora.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię