Strona głównaGryAktualnościMicrosoft Flight Simulator trafi na VR

Microsoft Flight Simulator trafi na VR

Oficjalnie potwierdzono, że Microsoft Flight Simulator trafi na najważniejsze zestawy VR. Amatorskie wirtualne latanie jeszcze nigdy nie było aż tak realistyczne.

Minęło zaledwie kilka miesięcy odkąd Microsoft Flight Simulator trafił do graczy. Nie oznacza to jednak, że Asobo Studio spoczęło na laurach. Deweloper zapowiedział, że pracuje nad przygotowaniem wersji VR.

Co więcej, aktualizacja implementująca VR ma wejść jeszcze w grudniu. I wygląda na to, że wyłączność dla, któregoś z zestawów VR nie będzie już problemem. Microsoft potwierdził, że gra trafi na wszystkie platformy VR jednocześnie. Martial Bossard podczas ostatniego wystąpienie zapewnił, że osoby z innymi zestawiamy niż Vive czy Oculus nie muszą się martwić, nie będzie czasowej wyłączność.

Zobacz: Cuphead – DLC The Delicious Last Course ponownie opóźnione

Więcej informacji na temat wersji VR ma zostać przedstawionych na specjalnym dedykowanym streamie, który ma odbyć się 17 grudnia. To wtedy mamy poznać wszystkie szczegóły. Po ostatecznym potwierdzeniu działania gry na VR z pewnością możemy spodziewać się większego zainteresowania tego typu sprzętem.

Oczywiście prace nad wersja VR nie oznaczają, że deweloper zapomniał o reszcie graczy. Asobo Studio planuje nad kolejną dużą aktualizacją lokalizacji w ramach brytyjskiej aktualizacji gry, która ma trafić do graczy w styczniu 2021. Brytyjska łatka pojawi się jako trzecia łatka światowa. Wcześniej „remont” przeszły Japonia i Stany Zjednoczone.

Teraz jednak czekamy z niecierpliwością na więcej informacji oraz wersję VR.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamerant
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię