Strona głównaGryAktualnościMicrosoft Flight Simulator – znamy już datę premiery oraz dostępne edycje

Microsoft Flight Simulator – znamy już datę premiery oraz dostępne edycje

Po długich oczekiwaniach w końcu Microsoft ogłosił datę premiery Microsoft Flight Simulator. Co więcej, gra będzie dostępna w trzech różnych wersjach. Szczegóły poniżej.

Microsoft zapowiedział trzy różne wersje Microsoft Flight Simulator, które powinny zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników symulatorów. Do wyboru mamy wersję Standard, Deluxe oraz Premierum.

Zobacz: Super Mario Bros. – kopia gry gratką dla kolekcjonerów. Kosztuje majątek

Wersja Standard zawiera 20 bardzo szczegółowo odtworzonych samolotów oraz 30 ręcznie wykonanych lotnisk. Cena gry to 259,99 złotych. Będzie ona również dostępna jako część Xbox Game Pass na PC już od dnia premiery.

Edycja Deluxe zawiera wszystko to co Standardowa plus dodatkowe pięć samolotów oraz pięć lotnisk międzynarodowych. Ta wersja została wyceniona na 339,99 złotych.

Trzecia i najbardziej wypasiona wersja Premium obejmuje wszystko z wersji Standard i Deluxe oraz dodaje dodatkowe 10 samolotów i 10 lotnisk międzynarodowych. Łącznie jest to 35 samolotów oraz 45 ręcznie wykonanych lotnisk.

Zobacz: Ubisoft: nowe informacje na temat molestowania u francuskiego wydawcy

Każda wersja dostępna jest już w przedsprzedaży. Premiera Microsoft Flight Simulator została wyznaczona na 18 sierpnia na PC. Gra będzie zajmowała 150 GB miejsca na dysku, warto więc przygotować trochę miejsca.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię