Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeMicrosoft podał datę swojego wystąpienia podczas E3 2019

Microsoft podał datę swojego wystąpienia podczas E3 2019

Możemy zacząć odliczać do tegorocznych targów E3. Microsoft oficjalnie zapowiedział datę swojego wystąpienia. Według Larrey’ego Nelsona będzie to najważniejsze wystąpienie podczas tegorocznej imprezy. Czego zatem możemy się spodziewać, poza szczegółami o nowej konsoli?

Wystąpienie Microsoftu podczas tegorocznych E3 zaplanowane jest na 9 czerwca na godzinę 22:00 czasu polskiego. Nie jest wielkim zaskoczeniem, że wystąpienie Microsoftu odbędzie się w niedziele. Konferencja dotycząca Xbox została przeniesiona na niedzielę w 2017 roku. Miało to na celu umożliwienie wzięcia udziału większej liczbie osób. A dzięki temu, że Sony nie będzie w tym roku obecne, Microsoft będzie miał o wiele więcej czasu.

Zobacz: Sony oficjalnie mówi o PlayStation 5. Premiera dopiero w 2020 roku

W zeszłym roku Phil Spencer zdradził kilka informacji o konsolach nowej generacji, oczekujemy więc, że w tym roku będzie kontynuował temat. Według plotek, zobaczymy również microsoftowe rozwiązanie oparte na chmurze, które w przeciwieństwie do Google Stadia będzie wyłącznie jednym ze sposobów gry. Możemy spodziewać się aktualizacji Gears 5 i informacji na temat taktycznej gry Gears of War, która została ogłoszona w zeszłym roku.

Zobacz: Cyfrowa wersja Xbox One S już w maju

Podczas konferencji powinniśmy również więcej usłyszeć na temat Halo Infinite oraz przyszłości Game Passa. Jednak to, na co wszyscy czekają to szczegóły dotyczące nowej konsoli Xbox. O ile nie dowiemy się szczegółów to z pewnością zobaczymy jakiś mocny teaser. Już nie możemy się doczekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię