Strona głównaKonsoleCyfrowa wersja Xbox One S już w maju

Cyfrowa wersja Xbox One S już w maju

Do sieci wyciekły informacje o planowanej premierze cyfrowych wersji konsol Xbox One S, pozbawionych napędu optycznego. Trafią one na półki sklepowe w Europie 7 maja.

Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o cyfrowej wersji Xbox One, który na rynek miał trafić w tym roku. Zmodyfikowana konsola Microsoftu nie będzie wyposażona w napęd optyczny, co oznacza, że będzie obsługiwała wyłącznie gry z cyfrowego sklepu. Teraz do sieci wyciekły informacje o planowanej dacie premiery konsoli.

Zobacz: Monster Hunter: World oraz Prey w Xbox Game Pass

Jeden z użytkowników Wario64 podzielił się informacjami o nowym sprzęcie. Informacje te możemy uznać za wiarygodne. Wario już wielokrotnie przekazywał informacje na temat nowości, które okazały się prawdą. Według tego przecieku konsola będzie kosztowała około 250 dolarów. Niestety brak napędu optycznego nie będzie rekompensowany większą pojemnością dysku twardego, który pomieści 1 TB danych.

Zobacz: Śledztwo w sprawie Xbox Game Pass, PS Plus i Switch Online. Czy konsolowi giganci…

W zestawie otrzymamy fabrycznie zainstalowany Minecraft, Sea of Thieves i Forza Horizon 3, co może przemawiać na korzyść oferty. Jednak około 1000 złotych to jednak trochę za dużo za brak możliwości późniejszego odsprzedania gier. A Wy co o tym sądźcie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię