Strona głównaWiadomościHardwareRazer Core X Chroma - zewnętrzna grafika zamieni laptop w maszynę do...

Razer Core X Chroma – zewnętrzna grafika zamieni laptop w maszynę do gier

Twój laptop nie nadaje się do gier? Masz komputer Apple i chcesz pograć w nowe gry? Razer proponuje rozwiązanie problemu w postaci zewnętrznej grafiki Razer Core X Chroma.

Urządzenia Razera to na pierwszy rzut oka niepozorna skrzynka o wymiarach 374 x 168 x 230 mm i mas 6,91 kg. Duża masa wynika z zastosowania potężnego zasilacza o mocy aż 700W. Do tego musimy dodać również masę karty graficznej. Ta może mieć maksymalną szerokość trzech slotów PCI i konsumować maksymalnie 500W mocy. Stacja jest kompatybilna z praktycznie wszystkimi popularnymi kartami Nvidii, od GTX-a 750, do RTX-a 1080 Ti oraz modele Quadro, jak również AMD, od Radeona R9 285, do Radeona VII.

Stacja jest również wyposażona w cztery porty USB 3.1 oraz port USB typu C Thinderbolt 3. To właśnie ten interfejs jest kluczem do działania całego urządzenia. Za jego pomocą łączymy je z komputerem, który również musi być wyposażony w taki sam port z obsługą zewnętrzej grafiki eGFX. Do tego niezbędny jest aktualny Windows z aktualizacją RS5 lub komputer Apple’a z macOS 10.13.4 lub nowszym. Całość działa na zasadzie Plug-and-Play, więc wystarczy tylko połączyć oba urządzenia kablem i… działa.

Porty USB Core X Chroma mogą też posłużyć jako zasilanie dla laptopa. Maksymalna moc zasilania to 100W, co wystarczy do nakarmienia niemal każdego sprzętu na rynku.

Razer Core X Chroma trafi do sprzedaży 16 kwietnia w cenie 429,99 euro.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię