Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMicrosoft rozdaje 5 gier za darmo. W tym Farming Simulator

Microsoft rozdaje 5 gier za darmo. W tym Farming Simulator

Wiele przykładów pokazało, że rozdawanie gier za darmo popłaca. Widać to chociażby po GTA V, które cieszy się jeszcze większą popularnością. Ten sam trend prawdopodobnie zauważył Microsoft, który w tym momencie całkowicie za darmo rozdaje aż 5 tytułów.

Lubicie darmowe gry? Tak, my też lubimy. Ostatnio jest ich tak dużo, że niemal nie ma potrzeby kupowania nowych produkcji, a i tak brakuje czasu, aby ograć wszystko. Ale czy to coś złego? Pewnie nie, w końcu darmowa rozrywka to… darmowa rozrywka. Jeśli jeszcze Wam mało, to w tym momencie w Microsoft Store za darmo możecie dodać do swojej biblioteki aż 5 gier. Są to:

Nie są to może rewelacyjne produkcje (poza Farming Simulator), ale to w końcu darmowe gry. Skoro jest okazja, to szkoda byłoby z niej nie skorzystać. Jak to mówią: „Za darmo? To biorę!”. A jeśli to Wam nadal nie wystarcza, to pamiętajcie, że Epic Games Store cały czas rozdaje grę Path, a na Steamie możecie bez opłat wzbogacić się o udaną bijatykę Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGuru3D
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

3 KOMENTARZE

  1. Haha to się szarpnęli. Epic dał już Farming 19.. mam wrażenie że Microsoft to trochę odleciał jakiś czas temu i nie może wrócić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię