Strona głównaWiadomościOprogramowanieMicrosoft wydaje aktualizację Windows 10 21H1

Microsoft wydaje aktualizację Windows 10 21H1

Microsoft nie zwalnia tempa wydawania kolejnych aktualizacji do Windows 10. Dopiero co mieliśmy dużą aktualizację Windows 10 20H2, a tu już za rogiem czeka kolejna aktualizacja Windows 10 21H1.

Najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego Microsoftu przynosi kilka zmian, ale nie są to zmiany, które zauważymy na pierwszy rzut oka. Gigant z Redmont postanowił zmienić strategię wydawania dużych aktualizacji do swojego najpopularniejszego systemu operacyjnego. Tak jak do tej pory byliśmy przyzwyczajeni, że Microsoft wydawał jedną dużą aktualizację na wiosnę, a następnie jesienią. Tak teraz ma wydawać mniejsze aktualizacje częściej. Tłumacząc się przy tym, że ludzie polegają na ich systemie operacyjnym w jeszcze większym stopniu, niż to było przed rokiem 2020.

Najnowsza aktualizacja Windows 10 21H1 wprowadza więc kilka usprawnień w zabezpieczeniach systemu operacyjnego, dostęp zdalny ma być łatwiejszy w obsłudze i ogólnie podnoszą jakość samego systemu operacyjnego.

Jeśli jesteście zainteresowani jak najszybszym zainstalowaniem tej aktualizacji. To musicie być zapisani do programu Insider i brać udział w Beta testach nowych łatek i aktualizacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię