Strona główna Wiadomości Oprogramowanie Microsoft wydaje aktualizację Windows 10 21H1

Microsoft wydaje aktualizację Windows 10 21H1

- Reklama -

Microsoft nie zwalnia tempa wydawania kolejnych aktualizacji do Windows 10. Dopiero co mieliśmy dużą aktualizację Windows 10 20H2, a tu już za rogiem czeka kolejna aktualizacja Windows 10 21H1.

Najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego Microsoftu przynosi kilka zmian, ale nie są to zmiany, które zauważymy na pierwszy rzut oka. Gigant z Redmont postanowił zmienić strategię wydawania dużych aktualizacji do swojego najpopularniejszego systemu operacyjnego. Tak jak do tej pory byliśmy przyzwyczajeni, że Microsoft wydawał jedną dużą aktualizację na wiosnę, a następnie jesienią. Tak teraz ma wydawać mniejsze aktualizacje częściej. Tłumacząc się przy tym, że ludzie polegają na ich systemie operacyjnym w jeszcze większym stopniu, niż to było przed rokiem 2020.

Najnowsza aktualizacja Windows 10 21H1 wprowadza więc kilka usprawnień w zabezpieczeniach systemu operacyjnego, dostęp zdalny ma być łatwiejszy w obsłudze i ogólnie podnoszą jakość samego systemu operacyjnego.

Jeśli jesteście zainteresowani jak najszybszym zainstalowaniem tej aktualizacji. To musicie być zapisani do programu Insider i brać udział w Beta testach nowych łatek i aktualizacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE