Strona głównaKonsoleThe Legend of Zelda Skyward Sword HD – trafi na Nintendo Switch

The Legend of Zelda Skyward Sword HD – trafi na Nintendo Switch

Z okazji 35 rocznicy serii Legend of Zelda Nintendo przygotowało dla graczy niespodziankę. Już wkrótce Skyward Sword HD trafi na konsole Nintendo Switch.

Podczas ostatniego Nintendo Direct, Eiji Aonuma pojawił się z dobrą wiadomością. Aounuma przekazał kilka informacji na temat kontynuacji Breath of the Wild. Chociaż nie przedstawiono żadnych nowych materiałów, to wiemy, że produkcja gry przebiega bez zakłóceń i więcej informacji dostaniemy jeszcze w tym roku.

Zobacz: DualSense – powstała czarna wersja, ale nie jest tania

W międzyczasie możemy spodziewać się jeszcze Skyward Sword HD, który pojawi się na Nintendo Switch 16 lipca. Gra była ostatnią przed Breath of the Wild i została wydana na Wii w 2011 roku. Produkcja wykorzystywała akcesorium Wiimote.

Grając na Switchu, gracze będą mogli albo użyć wbudowanego żyroskopu Joycona, aby naśladować sterowanie ruchem z Wii, albo użyć prawego drążka analogowego, aby wymachiwać mieczem, umożliwiając grę bez kontroli ruchu.

Każda poprzednia Zelda 3D otrzymała jakiś ulepszony port. Wyjątkiem był Skyward Sword, na szczęście teraz się to zmieni. miejmy nadzieję, że doczekamy także innych tytułów Zelda na Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię