Strona głównaKonsoleMicrosoft proponuje graczom wymianę Xboxa One na Scarlett

Microsoft proponuje graczom wymianę Xboxa One na Scarlett

Co Wy na to, żeby za cenę kilkudziesięciu dolarów miesięcznie wypróbować wszystkie usługi dostępne na konsolach Xbox, w dodatku z samą konsolą włącznie, a ponad to w momencie debiutu next-gena, przeskoczyć na wyższy model? Microsoft przygotował ciekawą akcję dla swoich fanów.

Chodzi o usługę Xbox All Access, w ramach której za niecałe 31 dolarów miesięcznie (w najdroższej opcji) otrzymujecie dostęp do usługi Xbox Game Pass Ultimate, czyli połączenia Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass, jak również do samej konsoli Xbox One X, jeśli nie posiadacie takiej na własność. Najtańsza opcja kosztuje 20 dolarów, a jedyna różnica to dostęp do konsoli Xbox One S w wersji all-digital, czyli bez napędu.

Zobacz: Xbox Scarlett obsłuży wszystkie kontrolery do Xbox One

A co z tym next genem? Otóż, aktualnie wszystkie opcje abonamentowe pozwalają również na wymianę konsoli na next-genowego Xboxa Scarlett, kiedy tylko konsola ta zadebiutuje na rynku. Haczyk? Jest jeden – usługa póki co nie jest dostępna w Polsce, ale znając podejście Microsoftu, co się odwlecze… W końcu, na start Xbox Live Gold też musieliśmy trochę poczekać, ale chyba było warto?

Akcję opisuje przygotowany przez Microsoft film:

Gdyby była taka możliwość w Polsce – skorzystalibyście?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

  1. Niby fajnie, ale jednak wolę zachować swojego XBO, tak jak mam PS2 i PS3 tak samo chce mieć nadal swojego XO. Nawet jak wymienię konsolę na nową to na swoich warunkach :).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię