Strona głównaWiadomościMidnight Society - studio Dr Disrespecta ujawnia swoją filozofię tworzenia gier

Midnight Society – studio Dr Disrespecta ujawnia swoją filozofię tworzenia gier

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Dr Disrespect uruchamia własne studio gier AAA, nazwane Midnight Society. Będzie w nim współpracował z ludźmi odpowiedzialnymi m.in. za Call of Duty i Halo.

Nowe studio Dr Disrespecta ma mieć “społecznościowe podejście do tworzenia gier”, które zakłada zaangażowanie graczy i influencerów na każdym etapie powstawania nowych tytułów. W informacji prasowej wypuszczonej przez firmę możemy przeczytać, że popularny streamer założył je razem z weteranami branży – Robertem “fourzerotwo” Bowlingiem and Quinn DelHoyo. Wsparcia udzielił im także zaangażowany w esport Sumit Gupta.

Dr Disrespect Gilette Midnight Society

Aktualnie Midnight Society jest na etapie poszukiwania kolejnych pracowników, aczkolwiek już podobno trwają prace nad pierwszym tytułem, który ma zostać ogłoszony wkrótce. Uruchomiono już stronę internetową, konto na twitterze oraz kanał na Discordzie.

Zobacz: Halo Infinite – Dr Disrespect chce usunięcia z gry trybu Strongholds

Musimy jeszcze trochę poczekać, zanim na własne oczy przekonamy się jak wygląda to “społecznościowe podejście”, ale założyciel ujawnił rąbka tajemnicy na temat ich filozofii:

Gracze są jak krew dla gier, a mimo to nowe tytuły są tworzone w bańce, z bardzo niewieloma momentami gdzie gracze mają wpływ na ich kształt. Nasze podejście jest całkowicie otwarte i skupione na budowaniu doświadczenia, które ewoluuje z graczami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię