Strona głównaMobileAktualnościMinecraft Earth we wczesnym dostępie

Minecraft Earth we wczesnym dostępie

Minecraft Earth trafił właśnie do wczesnego dostępu. Gra wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości dostępna jest w 10 krajach. Niestety Polski nie ma na tej liście.

W maju tego roku Mojang AB zapowiedział mobilny spin-off Minecraft Earth. Gra wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość podobnie jak Pokemon GO czy Harry Potter: Wizards Unite. Gra wyszła z zamkniętych beta testów i trafiła do wczesnego dostępu. Niestety wśród dziesięciu krajów w jakich gra jest dostępna nie ma Polski.

Zobacz: Pokemon GO – sprawa sądowa zmusza Niantic do wprowadzenia zmian

Obecnie gra dostępna jest w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Korei Południowej, Filipinach, Szwecji, Meksyku, Australii, Nowej Zelandii oraz Islandii. Zgodnie z zapowiedzią twórców lista krajów będzie sukcesywnie powiększana i do końca roku gra pojawi się również w Polsce.

Zobacz: Harry Potter: Wizzards Unite będzie śledził aktywność graczy bez uruchamiania gry

Dokładna data premiery gry na naszym podwórku lub polu, w zależności gdzie mieszkacie, nie jest znana. Trzeba czekać cierpliwie. A co nasz czeka w Minecraft Earth można zobaczyć na poniższym materiale. Trzeba przyznać, że rozszerzona rzeczywistość wpasowuje się idealnie

Gra dostępna jest jako free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami i wymaga kona Microsoft lub Xbox Live. Data premiery pełnej wersji gry nie jest znana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię