Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGwint: Żelazna Wola – nadchodzi potężny dodatek do gry

Gwint: Żelazna Wola – nadchodzi potężny dodatek do gry

CD Projekt zapowiedział duży dodatek do Gwitna zatytułowany Żelazna Wola. Już niedługo trafi on na konsole oraz PC wprowadzając do gry ponad 80 nowych kart w tym powrót Radowida. Co więcej Gwint zagości także na systemie iOS.

Kolejny dodatek jest realizacją kwartalnego harmonogramu aktualizacji jakie zapowiedział CD Projekt. Poprzednia aktualizacja Novigrad miała miejsce pod koniec czerwca. A już niedługo do gry powróci Radowid, a wraz z nim rozszerzenie Żelazna Wola i ponad 80 nowych kart. W opisie dodatku możemy przeczytać:

Północ rośnie w siłę, a Radowid powraca, by pokazać swoim wrogom prawdziwą sprawiedliwość — wymierzaną ogniem i mieczem. Możesz stanąć u jego boku lub sprzeciwić się królewskim nakazom, ale cokolwiek wybierzesz, weźmiesz udział w najbardziej zażartych bojach w historii GWINTA. Powróć na pole bitwy pod Brenną, poznaj tajemnice Salamandry lub dołącz do kompanii szlachetnych złoczyńców Gascona — w dodatku GWINT: Żelazna Wola nie zabraknie okazji do bitki.

Zobacz: Netflix przez przypadek zdradził datę premiery Wiedźmina

Twórcy gry wydali również trailer, który zdradza nieco informacji na temat gameplayu. Do gry wraca mechanika Pancerza, oraz pojawi się nowy typ jednostki broniącej cały rząd przed obrażeniami. Podobnie jak poprzednio do Gwinta trafią nowe karty dla każdej z frakcji, a także karty neutralne. Premiera Żelaznej Woli już 2 października. Co więcej 28 października Gwint trafi na urządzenia z systemem iOS.

Zobacz: W walce z rakiem pomógł mu Wiedźmin 3. Amerykanin dziękuje Polakom

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię