Strona głównaWiadomościMionix udostępniło nowe oprogramowanie Castor Color Software do myszek Castor Color i...

Mionix udostępniło nowe oprogramowanie Castor Color Software do myszek Castor Color i Naos QG.

Soft do myszek wprowadza funkcje raportujące ich działanie w trakcie codziennego używania. Wszystko, czego dokonał nasz gryzoń przestaje być tajemnicą.

Na stronie szwedzkiego producenta sprzętu komputerowego, w dziale support dostepny jest do pobrania Castor Color Software w wersji 1.0. Po zaintalowaniu oprogramowania właściciele kolorowych myszek Castora oraz Naosa QG, będą mogli sprawdzić wiele interesujących faktów nt. życia swojego gryzonia. Chcąc zaopatrzyć się w rozbudowane narzędzie należy udać się pod tą stronę.

Software do myszy umożliwia przekonać się jak długo pracuje ów gryzoń pod naszymi rozkazami. Ponadto dowiemy się ile razy wykorzystaliśmy przyciski mychy, jak długi dystans zaliczył sensor oraz scroll. Zagadką przestanie być także uzyskana maksymalna prędkość myszy, jak również liczba klików wykonanych w ciągu jednej sekundy.

Jest to głównie narzędzie monitorujące pracę myszki, ale także może posłużyć do zmiany jej ustawień. Poziom rozdzielczości, zakres raportowania – wszystko to w łatwy i szybki sposób można indywidualnie skalibrować. Dotychczas zaawansowana technologia była niedostepna dla użytkowników Castor Color i Naosa QG, lecz od tej chwili wystarczy uruchomić program i przyglądac się jak urządzenie współpracuje ze swoim szefem.

Źródło: Mionix

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię