Strona głównaMobileAktualnościMobilne Call of Duty: Warzone z datą premiery

Mobilne Call of Duty: Warzone z datą premiery

Activision przybliżyło datę premiery nadchodzącego darmowego Call of Duty: Warzone. Gra już wkrótce trafi na nasze telefony.

Premiera została wyznaczona na 21 marca 2024 roku, czyli w drugi dzień wiosny. Tytuł będzie dostępny za darmo na App Store oraz Google Play. Oczywiście w grze będą płatne przedmioty. Chyba nie podejrzewaliście, że zabranie przedmiotów kosmetycznych do kupienia.

Ruszyła już wstępna rejestracja. Jeżeli się zdecydujecie to zyskacie ekskluzywne przedmioty, min innymi bronie oraz skórkę Ghosta. Ciekawym rozwiązaniem nowego COD Warzone będzie cross-progresja, czyli rozwój postaci będzie dzielony pomiędzy platformami. To samo dotyczy przedmiotów, poziomów broni oraz karnetu bojowego.

Podobnie jak konsolowa i pecetowa wersja, także mobilny COD będzie oferował tryb battle royale. Pomieści on 120 graczy jednocześnie. Wśród map znajdą się Verdańsk i Rebirth Island. Pojawią się także Shipment, Shoot House oraz Scrapyard. Potwierdzono także tryby deathmatch oraz dominacja.

Jak zapewniają twórcy gry:

Call of Duty: Warzone Mobile zapewnia szybką, wysokooktanową rozgrywkę online z grafiką i personalizacją na najwyższym poziomie. Oczekiwanie na wciągającą, najnowocześniejszą grafikę mobilną dobiegło końca.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie będzie cheaterów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Współpraca z agencją VOLL SEO https://vollwebstudio.pl/seo-pozycjonowanie/lokalne-seo/pozycjonowanie-torun była powiewem świeżości, dzięki przejrzystej komunikacji i stałym aktualizacjom na temat postępów w pozycjonowaniu mojej strony. Od wstępnej analizy po bieżące działania optymalizacyjne, informują mnie na każdym kroku, zapewniając pełny wgląd w swoje działania i osiągane wyniki. Ich zaangażowanie w przejrzystość buduje zaufanie i pewność, czyniąc z nich wiarygodnego partnera dla każdej firmy, która chce odnieść sukces na konkurencyjnym rynku w Toruniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię